Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o gigantycznej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, żeby zwiększyć zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne bądź też AppRadio. To wozy, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć auto do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, lub na odwrót – pustego gruntu, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób i patentować takie samochody? To na pewno byłoby fenomenalne doświadczenie dla miłośników aut oraz normalnych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach starożytnych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne wozy.

pioneer

MVH-280DAB

pioneer

głośniki eliptyczne